السلام عليک يا فاطمه الزهرا(س)

هوالمنتقم

اي پيامبر اگر تو نبودي، آسمانها را خلقت نمي كردم و اگر علي نبود تو را نمي آفريدم و اگر فاطمه (س) نبود، هيچكدام را نمي آفريدم.

روزگار غريبي است، دردانه رسول الله در بستر مرگ ، ديدار پرورگار را به انتظار نشسته است و زمين تا روزي ديگر نگيني را در بر مي گيرد و زمينيان ، گوهر گرانمايه اي را از دست مي دهند و عجبا كه كسي اين مصيبت عظما را به سوگ ننشسته است جز اندك افرادي كه حقيقت را دريافته اند.

قران حقيقي و ناطق را خانه نشين كرده اند و برگ پاره هايي را قرآن باور دارند و كسي نيست كه در اين ميان غربت ابوتراب را با صد هزار حنجره فرياد زند . آسمان سكوت مرگبار خود را دارد و گويي از زماني كه راد مرد شجاع عرب را دربند ديده، به بهتي ابدي فرو رفته است.

اي سقيفه نشينان بد گهر، ننگتان باد كه چه زود سفارش پيامبر را به فراموشي سپرديد و جانشين برحقش را خانه نشين نموديد. بريده باد آن دستي كه بر روي فاطمه شمشير كشيد. شكسته باد دستي كه علي(ع) را به بند كشيد. در آتش سوزان جهنم الي الابد شعله ور باد، آن كس كه در بهشت را به آتش كشيد.. اي ننگ بر شما كه چه پاس داشتيد ،حرمت امانت گرانبهاي رسول الله (ص) را ..

«... علي! دلم مي خواهد تا صبح با تو حرف بزنم و درد دلم را بگويم، اما بايد بروي. حسين بهانه مرا گرفته است و زينبم كوچكتر از آن است كه آرامش كنند. برو... دست خدا و اشك فاطمه به همراهت، دل فاطمه به همراهت. علي من ! مهربان فاطمه! خدا نگهدار.»

 يا حق

/ 33 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راحله

سلام کيميا جان ... ميلاد پربرکت آقا امام حسين (ع) و مولا و سرورمون وفادارترين برادر عالم حضرت عباس (ع) و امام سجاد رو بهتون تبريک می گم ... در اين ساعات و روزهای پر برکت التماس دعا دارم ... در پناه حق

کمند

سلام کيميا جونم ۰۰خوبی نازنينم ۰۰ دلتنگ حضورتيم خانمی ۰۰ (( در گريز از واژه تنهايي، ياد تو را بر دوش مي‌كشانم! و عبور هر آدينه را، ميثاقي با تو مي‌پندارم كه شايد، زودتر از از زود، آيي، و يتيمي ما را تا ابديت، به پايان برساني! )

کمند

کيميا بيا با اين اشعاری که نوشتم به معراج برو ۰۰ب يا آسمونی شو ۰۰

کمند

سلام بابا ۰۰کجائيد شما ۰۰نگرانتون شدم ۰۰(((( زانکه کردی يکنفس يادم يقين ۰۰۰ باب معنی بر تو بگشادم يقين من خط آزاديت دادم يقين ۰۰۰۰ گر به عُجب افتی که آزادم يقين بی گمان بر خود گرفتارت کنم چونکه دادم از صراطت آگهی ۰۰۰ خود نمودم در سلوکت همرهی تا که شد راهت به مقصد منتهی ۰۰۰ گر تو پندار يکه خود مرد رهی در چه غفلت ۰۰۰ نکون سارت کنم

کمند

سلام کيميا جون ۰۰ ماه رمضون و تولد امام حسن مجتبی بر شما مبارک باد ۰۰

شال پرتغالی

عيدتون مبارک ونماز و روزه هاتان قبول درگاه حق .. خواهرت کمندی

کمند

اين روزا ديگه آدما لحظه هاشونُ می فروشن .. اجاره ميدن دلا رو .. يه روز به تو .. يه روز به من ..... ننشسته توی دلشون برات بهونه ميارن .. رو به نگات داد ميزنن که حُکم تخليه دارن .. خونه های اجاره ای .. تو اين روزا دلامونن .. دلا ديگه جا ندارن شبيه زندون ميمونن .. اين روزا ديگه همه جا رد ميکنن عاشقا رو .. نمونده جا پائی از عشق ..پاک ميکنن ردّ پا رو .... آی آدما آی آدما شديم به هم بی اعتنا.. قصه های عشقو ديگه باور نميکنيم چرا؟ .. منتظريم که چی بشه .داريم به بيراهه ميريم .. يه روز ميفهميم که ديگه تو سينمون دل نداريم .. آی آدما آی آدما ..ساده بشيم و بی ريا ... هميشه اين ترانه رو با هم بخونيم يه صدا ...(((شايا تجلی)))

محمد مهدی

دوست عزيز و مهربونم .سلام... دوست دارم در سالروز تولدم ميزبان حضور پر مهر وصميمی شما باشم. لذا ضمن دعوت از شما دوست عزيز. پيشاپيش قدوم باصفاتان رايا زيباترين گلهای محبت گلباران می کنم.. ارادتمند شما : محمد مهدی *****

حسین

یلام علیکم....خدا اجرتان دهد....التماس دعا

محمدمهدی

سلام دوست عزیز و مهربونم. . از اينكه محبت كردي و در جشن تولدم شركت و با يادداشت زيباتون منو شرمنده محبتهاي خودتو كرديد از صميم قلب تشكر مي كنم. اميدوارم باز هم شما را در وبلاگ بابام ببينم. هميشه و همواره دلتون شاد . لبتون خندون و تنتون سالم باشه . ««« دوستدار شما : محمد مهدي»»»